Łącznie użytkowników: 111
Najnowszy użytkownik: sebastian
Walne Zgromadzenie Członków MChKK
Dnia 29 marca 2017 r. w auli Gimnazjum nr 1 w Chełmnie, przy ul. Szkolnej 6 odbyło się zebranie członków MChKK. Przedmiotem spotkania było: złożenie sprawozdania z działalności klubu za rok 2016 przez Prezesa Klubu, złożenie sprawozdania finansowego Skarbnika klubu za rok 2016 oraz sprawozdania komisji rewizyjnej. Podjęto stosowne uchwały w/w sprawie. Przedstawione zostały również plany działalności klubu w roku 2017 oraz podano wstępny budżet klubu.
Najważniejszym momentem dla zawodników było wręczenie nagród i statuetek dla wyróżniających się zawodników w roku 2016, a byli to: Kacper Ball, Szymon Wiśniewski, Hubert Lobermajer, Michał Plak, Jakub Grzeszczak, Olaf Laszuk, Damian Kurowski, Jędrzej Syta, Marcel Teodorowicz, Jakub Szczepański, Kacper Rozmus, Krzysztof Żeglarski, Adam Żeglarski, Patryk Przybylski, Karol Szczepański.
Zarząd Klubu gratuluje wyróżnionym zawodnikom i dziękuje wszystkim za przybycie na zebranie.

Informacja nt badań lekarza sportowego!
Klub MChKK Chełmno informuję wszystkich zainteresowanych rodziców i zawodników, że w sobotę 1.04.17r.(nie jest to prima aprilis)od godziny 11:00 będzie przyjmował LEKARZ SPORTOWY na sali świetlicowej W GIMNAZJUM NR 1. Wymagane aktualne wyniki badań krwi, moczu i ekg.Koszt badania to 30 zł.

MChKK Chełmno

Znowu wygrana młodzika młodszego na wyjeździe!
Następne zwycięstwo na parkiecie rywala zanotowali młodzicy młodsi MChKK Chełmno.W bardzo dobrym stylu pokonali w Bydgoszczy tamtejsze Novum III. Zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone, a nasi chłopcy pokazali się przede wszystkim w ataku zdobywając aż 127 punktów! Warto dodać, że Hubert Lobermajer wyrównał rekord punktowy klubu(37) w tej kategorii wiekowej należący dotąd do Szymona Wiśniewskiego, a niewiele mniej zdobył sam Szymon Wiśniewski(33). Na wyróżnienie zasługuje Jakub Grzeszczak(16). Kacper Ball(9)oraz młodsi Kacper Rozmus (12) i Marcel Teodorowicz(8) oraz wracający po przerwie do drużyny Mikołaj Gąsior(8).Gratulujemy wygranej!

MKS Novum III Bydgoszcz - MChKK Chełmno

53 : 127

(14:23, 17:35, 8:35, 14:34)

Link do statystyk :
MEDOS MChKK Chełmno drugi na turnieju w Prabutach.
Relacja wkrótce!
II ligowy turniej zuchów U11 za nami!
Pierwszy mecz, w drugim ligowym turnieju naszej najmłodszej drużyny rozgrywany w Toruniu, to była głównie okazja do pokazania się zawodników młodszych od rocznika 2006(czyli 2007,2008 i 2009 oraz 2011) i takich, którzy rozgrywali swoje pierwsze mecze w życiu. Na parkiecie pojawili się Aleksander Kwella, Wiktor Szepler(pierwsze swoje mecze), Kacper Wiśniewski, Karol Mikrut,Paweł Bałdzikowski oraz Emilio Szewczyk(najmłodszy zawodnik w lidze). Ale zanim to się stało, najpierw "zrobili" mecz szalejący na boisku Marcel Teodorowicz, Kacper Rozmus i Damian Kurowski wspierani przez Jędrka Sytę, Karola Depkę, Marcela Rosickiego i Jakuba Szczepańskiego. W tym meczu przewaga punktowa miała wagę drugorzędna, jednak chłopcy podeszli do niego bardzo ambicjonalnie i mocno walczyli szczególnie w obronie, kontrolując wynik od początku do końca spotkania pewnie ogrywając Twarde Pierniki I.

Twarde Pierniki 2007 Toruń - MChKK Chełmno

17 : 52

(5:18, 6:14, 0:4, 6:16)

Drugi mecz to już zupełnie inna historia...Relacja wkrótce!
Wygrywamy w Bydgoszczy z Astorią w U13!
Mecz z gatunku "bez historii". Nasi zawodnicy można powiedzieć "prosto z busa" pewnie pokonali zespół gospodarzy. Cieszy nas przede wszystkim to, że poprawiamy z meczu na mecz naszą skuteczność w ataku oraz walkę na tablicach, szczególnie po stronie ataku co jest gwarantem ponowienia akcji. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który tylko w czwartej kwarcie nieco "zastygł" w obronie i pozwolił Astorii rzucić kilka oczek. Jednak wynik spotkania do końca był nie zagrożony i druga wygrana młodzika młodszego na wyjeździe stała się faktem.
Astoria Bydgoszcz - MChKK Chełmno
32 : 93
(7:21, 4:23, 10:30, 11:19)

Link do statystyk:
Pełna "rehabilitacja" seniorów MEDOS MChKK Chełmno w Łodzi!
Na ostatni mecz w sezonie w 3LM mężczyzn nasi zawodnicy pojechali w całkowicie okrojonym, do granic możliwości składzie(6 zawodników). To jednak wystarczyło, żeby na trudnym terenie podnieść się po niespodziewanej porażce w Inowrocławiu i pewnie odnieść 9 zwycięstwo w 10 meczach. Już w pierwszej kwarcie, za sprawą świetnie dysponowanych Kruszczyńskiego i Kołodki chełmnianie wyszli na 8 pkt prowadzenie. W drugiej kwarcie dołączył do zdobywania punków Belski co pozwoliło "odskoczyć" przeciwnikowi na 16 pkt.Dobrze pod deska radził sobie Łapiński. Trzecia kwarta to lekkie rozluźnienie w szeregach gości z Chełmna co pozwoliło zespołowi z Łodzi na grę kosz za kosz. Ta kwarta kończy się remisem 17:17. Czwarta kwarta to kontrolowanie wyniku przez nasz zespół i w konsekwencji kolejne pewne zwycięstwo! Teraz zawodników MEDOS MChKK Chełmno czekają przygotowania do turnieju półfinałowego o awans do II ligi, o który klub będzie aplikował na jego organizację do PZKOSZ w Warszawie!

WALCZYMY O AWANS!!!

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MEDOS MChKK Chełmno

67 : 82

(16:24, 13:21, 17:17, 21:20)

Połowę mniejsza przegrana z TKM młodzika młodszego!
Mecz z absolutnym liderem rozgrywek TKM Włocławek rozpoczął się z opóźnieniem, gdyż zespół gości w drodze na mecz do Chełmna uległ wypadkowi. To miało niewątpliwie wpływ na przebieg początku spotkania, ponieważ zespół MChKK prowadził sensacyjnie prawie całą pierwszą kwartę!Dopiero końcówka tej kwarty po kilku niecelnych rzutach gospodarzy i szybkich kontrach gości ostatecznie okazała się przegrana. Druga i trzecia kwarta to pressing na całym boisku i mocne "ciosy" w ataku Matusiaka i Andrzejewskiego z TKM. Nasi próbowali dotrzymywać gościom kroku, jednak wychodziło to trochę średnio. Szymon Wiśniewski z Hubertem Lobermajerem robili co mogli, żeby utrzymać wynik, jednak to było za mało na tak silne krycie zespołu z Włocławka. W czwartej kwarcie znowu sensacyjne "przebudzenie" naszej drużyny i znowu walka kosz za kosz. Do zdobywania punktów włączył się Jakub Grzeszczak.Na tablicach królowali Kacper Ball i Michał Plak, co pozwoliło skutecznie powstrzymywać zbiórki gości i dzięki temu czwarta kwartę przegrywamy nieznacznie. Nie można tu zapomnieć o młodszym Kacprze Rozmusie i Marcelu Teodorowiczu, którzy bez kompleksów wchodzili na kosz starszych rywali.Okazuje się, że nawet mając młodszych zawodników w składzie można skutecznie powalczyć z tak mocnym przeciwnikiem! Suma sumarum przegrywamy po świetnym meczu z mistrzem województwa o połowę mniejszą różnicą niż w pierwszej rundzie! MChKK Team!
MChKK Chełmno - TKM Włocławek
51 : 111
(16:26, 13:36, 6:28, 16:21)

Dnia 29 marca br. o godz. 17.30 w auli Gimnazjum nr 1, ul. Szkolna 6 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków MChKK, na które zaprasza Zarząd Klubu.
Niespodzianka w Inowrocławiu!
Zmiana terminu II turnieju zuchów U11!
Uwaga zawodnicy i rodzice!!!Kolejny turniej zuchów w ramach rozgrywek ligi wojewódzkiej U11, pierwotnie planowany na 1.04.17r. na prośbę Twardych Pierników Toruń, został przełożony na 26.03.17r.(niedziela)! Godziny meczów oraz zbiórki na wyjazd podamy jak tylko gospodarz turnieju poda harmonogram spotkań!