Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 111
Najnowszy użytkownik: sebastian
Zapraszamy na mecze młodzików i seniorów!!!
17.10.2018r. nasza drużyna młodzików U-13 w drugiej ligowej kolejce zmierzy się na wyjeździe z zespołem Kasprowicza - Inowrocławska Akademia Koszykówki. Nie będzie to łatwy pojedynek, gdyż zespół gospodarzy to obok TKM Włocławek i Novum Bydgoszcz pretendent do złotego medalu w tej kategorii wiekowej. Liczymy na dużo walki i na dobrą grę zarówno liderów jak i całego zespołu MChKK!

Już 18 listopada 2018r. w niedziele o godzinie 15:00 zadebiutuje w nowym III ligowym sezonie 2018/2019 zespół Mirosława Gajewskiego, który zmierzy się na własnej hali przy ul.Szkolnej 6 z drużyną Enea Novum/Astoria Bydgoszcz, która to jest po 2 kolejkach zdecydowanym liderem rozgrywek ,wysoko pokonując w swoich spotkaniach przeciwników. MChKK ma za sobą dopiero jeden mecz (przegrany -19 pkt), gdyż w pierwszej kolejce pauzował. Jeśli nasi seniorzy zagrają w pełnym składzie to emocji nie może zabraknąć. Trzymamy kciuki i liczymy na wsparcie kibiców!!

Zapraszamy!!!

MCHKK TEAM
Pierwsze mecze ligowe sezonu 2018/2019 za nami.
Od porażek zaczęły zmagania ligowe w sezonie 2018/2019 nasze drużyny młodzieżowa i seniorska. Drobnym usprawiedliwieniem dla naszych koszykarzy jest fakt, że mierzyły się z trudnymi, należącymi do faworytów ligi przeciwnikami.
Nasi młodzi koszykarze rozegrali swój pierwszy mecz ligowy w kat. U13 (1 kolejka była przełożona) z zespołem Novum I Bydgoszcz. Przewaga gości od początku do końca nie podlegała dyskusji. Gospodarze od samego początku jak i przez cały mecz nie mogli znaleźć recepty na silną obronę na całym boisku gości, co skutkowało wieloma stratami i utratą łatwych punktów przez nasz zespół. W ataku mogli się podobać M.Teodorowicz i K.Rozmus, w obronie D.Kurowski i P.Bałdzikowski. Było to jednak za mało na świetnie dysponowanych bydgoszczan. Porażka ,chodź wysoka, pomoże na pewno wyciągnąć wnioski na przyszłość.

MChKK Chełmno - MKS Novum I Bydgoszcz

59 : 108

(12:30, 18:32, 13:26, 16:20)

Seniorzy grali "wyjazd" w Pabianicach z miejscowym ZEC PKK 99. Chełminianie z różnych powodów wystąpili w tym meczu w okrojonym składzie. Mecz tak naprawdę ustawiły pierwsze 2 kwarty, w których nasi zawodnicy popełnili ogrom strat i nie trafiali z łatwych pozycji. W 2 połowie głównie za sprawą P.Brzóskowskiego i D.Belskiego nasza gra poprawiła się przede wszystkim w ataku , gdzie MChKK wygrało oby dwie kwarty,co pozwoliło zniwelować rozmiary porażki do 19 punktów. Liczymy na to ,że nowi zawodnicy pozyskani do klubu szybko "złapią" system gry i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstw w lidze naszego zespołu.

ZEC PKK 99 Pabianice - MEDOS MChKK Chełmno

106 : 87

(32:19, 33:19, 21:26, 20:23)

Sprawozdanie z turnieju rocznika 2006.
W turnieju pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmna Mariusza Kędzierskiego wzięło udział 3 drużyny: TKM Włocławek(Mistrz województwa w tym roczniku), Zryw Toruń i gospodarz rozgrywek MChKK Chełmno. Pierwszy mecz zespół gospodarzy rozegrał z zespołem z Włocławka, który słusznie zarówno w tym meczu jak i w całym turnieju uchodził za faworyta. MChKK ostatecznie przegrał mecz z TKM różnicą 8 punktów, co było ogromnym zaskoczeniem ale i sukcesem naszego "teamu", gdyż wcześniejsze mecze tych drużyn, zarówno ligowe jak i towarzyskie, kończyły się sporą i znaczna przewagą zespołu gości.
W drugim meczu równie dzielnie trzymający się cały czas w grze zespół z Torunia wysoko postawił poprzeczkę zawodnikom TKM przegrywając spotkanie różnicą 10 punktów co też było zaskakująco dobrym wynikiem w starciu tych drużyn. Trzeci mecz, sądząc po wynikach,pomiędzy MChKK i Zrywem zapowiadał się więc obiecująco i emocjonująco. i tak tez się zaczął. W pierwszej kwarcie zwycięskiej dla zrywu Toruń 9:13 było dużo walki i poświęcenia na boisku, kosz za kosz i duża nerwowość wśród zawodników, trenerów i kibiców. Druga kwarta to od samego początku tyrada ze strony MChKK. Poprawiona gra w obronie i dobra skuteczność w ataku daje nam wygrana aż 17:6 i wyjście na prowadzenie. Ostatecznie jednak zdarzył się nieszczęśliwy wypadek, któremu uległ zawodnik z Torunia i mecz zakończył się w duchu fair-play już po 2 kwartach a na tablicy wyświetlił się remis. Brawa dla MChKK Chełmno za tak szlachetne zachowania a zawodnikowi D.Nikliniewiczowi, który został MVP swojej drużyny życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

MChKK Chełmno - Zryw Toruń - remis

MVP turnieju - Kacper Rozmus (MChKK Chełmno)

Zespół gospodarzy wystąpił w składzie:

M.Teodorowicz,K.Rozmus(kpt),J.Bielówka,K.Depka,D.Kurowski,K.Wiśniewski, J.Syta, J.Szczepański,B.Koziel,E.Szewczyk,K.Żeglarski,M.Orłowski, P.Bałdzikowski Trener Tomasz Wilma
akrim dnia 30 październik 2018 21:47 · 0 komentarzy · 61 czytań · Drukuj
Zaproszenie na turniej U13 chłopców!
MChKK Chełmno serdecznie zaprasza rodziców i kibiców, do hali sportowej przy ul.Szkolna 6 na turniej koszykówki chłopców rocznika 2006 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Chełmna. W turnieju oprócz gospodarzy MChKK Chełmno wystąpią zespoły z Włocławka i Torunia. Oto rozkład meczy:

9:30 - 10:45 - MChKK Chełmno - TKM Włocławek
11:00 - 12:15 - TKM Włocławek - Zryw Toruń
12:30 - 13:45 - Zryw Toruń - MChKK Chełmno

ZAPRASZAMY!!!

Treningi 2018!
MChKK Chełmno informuje, że w sezonie 2018/2019 treningi będą odbywały się w następujące dni:

18:30 - 20:00 seniorzy trener Mirosław Gajewski

Zaproszenie na turniej rocznika 2004 i młodszych!
Młodzieżowy Chełmiński Klub Koszykówki zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców rocznika 2004 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Chełmna!