MCHKK Chełmno  
  27 Maj 2018 05:21  
 
Nawigacja
Strona główna
Newsy
Kadra trenerska
Treningi
Galeria zdjęć
Linki
Kontakt
Szukaj
Artykuły
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 111
Najnowszy użytkownik: sebastian
Komunikat godzinowy i organizacyjny turnieju półfinałowego o wejście do II ligi mężczyzn!
Komunikat organizacyjny turnieju półfinałowego 3LM

Uczestnicy:
MKS OCHOTA Warszawa, KK UR Kraków, KKS Siechnice, MEDOS MChKK Chełmno

Organizator:
Młodzieżowy Chełmiński Klub Koszykówki Chełmno

Termin i miejsce:
Turniej odbędzie się w hali sportowej w Gimnazjum nr 1 w Chełmnie ul. Szkolna 6 w dniach 21–23.04.2017r.
Rozpoczęcie gier w piątek od godziny 17 00
Zakończenie turnieju w niedzielę po zakończeniu ostatniego meczu.

Odprawa techniczna :
Piątek – 21.04.2017 r. o godz.15:30 w świetlicy szkolnej( I piętro przy hali)

Harmonogram turnieju :

Piątek 21.04.2017 r.

1. MEDOS MChKK Chełmno – MKS OCHOTA Warszawa godz. 17:00
2. KK UR Kraków – KKS Siechnice godz. 19:30

Sobota 22.04.2017 r.

1. MKS OCHOTA Warszawa - KKS Siechnice godz. 11:00
2. MEDOS MChKK Chełmno – KK UR Kraków godz. 15:00

Niedziela 23.04.2017.:


1. KK UR Kraków - MKS OCHOTA Warszawa godz. 10:00
2. KKS Siechnice - MEDOS MChKK Chełmno godz. 13:00
Droga do sukcesu w III turnieju zuchów w Chełmnie!
Relacje wkrótce!
Mamy organizację półfinałów o wejście do 2 ligi!
Miło nam poinformować, że klub MChKK Chełmno otrzymał w drodze losowania w siedzibie PZKosz w Warszawie, organizację jednego z turniejów półfinałowych o wejście do II ligi męskiej. Jest to ponowna nominacja na gospodarza tej rangi rozgrywek z czego się niezmiernie cieszymy.

WALCZYMY O AWANS!!!!

Za Zarząd
MChKK ChełmnoPorazka młodzika młodszego w ostatnim meczu sezonu.
Niestety nie udało się w ostatnim meczu sezonu w kategorii U13 wyrwać zwycięstwa na swoim boisku. Goście od początku spotkania dominowali zarówno w ataku jak i obronie. Ich "fizyka" była w tym meczu aż nadto widoczna, co od razu przełożyło się na wynik w pierwszych trzech kwartach spotkania. Przypomnijmy, ze w tej kategorii wiekowej gra się tzw. "piątkami", a nasz zespół jest w połowie młodszy co od razu widać na boisku. Tylko Hubert Lobermajer i Szymon Wiśniewski, a z młodszych Marcel Teodorowicz próbowali nawiązać walkę z silniejszym w każdym elemencie gry rywalem. Cieniem dla samego siebie był Jakub Grzeszczak, który miał słabszy niż zwykle występ tego dnia i chociaż robił co mógł to nic nie chciało wpadać do kosza. Suma summarum bo słabym występie MChKK Chełmno przegrało swój mecz na własnym parkiecie ostatecznie zajmując 6 miejsce w województwie w rozgrywkach U13(po niespodziewanej porażce SKS Inowrocław z Regnum Bydgoszcz).

Trener Tomasz Wilma po meczu:
- Jedynym pozytywnym aspektem tego meczu jest to, ze w momencie kiedy na boisku w czwartej kwarcie pojawili się w jednej i drugiej drużynie chłopcy ze swojego rocznika to nasi chłopcy wygrali zdecydowanie tą kwartę 6 punktami. Co by było gdyby tak mogli grac całe mecze w tych rozgrywkach?Przecież z "najmocniejszym" w tej lidze właśnie czwarte kwarty, kiedy mogli rywalizować z rówieśnikami to oprócz meczu z TKM(czwarta kwarta przegrana 1 pkt)wszystkie wygrali! Podtrzymuje to , że w tej drużynie jest potencjał z myślą o przyszłym sezonie tym bardziej, że do grupy dołączyło kilku nowych chłopców z tego rocznika, którzy czynią regularne postępy.Gratuluję chłopcom walki w całym sezonie i mam nadzieje, że wrócimy po ostrych przygotowaniach(2 obozy)na kolejny już mocniejsi!

MChKK Chełmno - MKS Novum I Bydgoszcz

40 : 81
(6:28, 9:21, 9:22, 16:10)


Link do statystyk:

http://kpzkosz.com/mecz/46708/mchkk-chelmno---mks-novum-i-bydgoszcz.html
Walne Zgromadzenie Członków MChKK
Dnia 29 marca 2017 r. w auli Gimnazjum nr 1 w Chełmnie, przy ul. Szkolnej 6 odbyło się zebranie członków MChKK. Przedmiotem spotkania było: złożenie sprawozdania z działalności klubu za rok 2016 przez Prezesa Klubu, złożenie sprawozdania finansowego Skarbnika klubu za rok 2016 oraz sprawozdania komisji rewizyjnej. Podjęto stosowne uchwały w/w sprawie. Przedstawione zostały również plany działalności klubu w roku 2017 oraz podano wstępny budżet klubu.
Najważniejszym momentem dla zawodników było wręczenie nagród i statuetek dla wyróżniających się zawodników w roku 2016, a byli to: Kacper Ball, Szymon Wiśniewski, Hubert Lobermajer, Michał Plak, Jakub Grzeszczak, Olaf Laszuk, Damian Kurowski, Jędrzej Syta, Marcel Teodorowicz, Jakub Szczepański, Kacper Rozmus, Krzysztof Żeglarski, Adam Żeglarski, Patryk Przybylski, Karol Szczepański.
Zarząd Klubu gratuluje wyróżnionym zawodnikom i dziękuje wszystkim za przybycie na zebranie.


Informacja nt badań lekarza sportowego!
Klub MChKK Chełmno informuję wszystkich zainteresowanych rodziców i zawodników, że w sobotę 1.04.17r.(nie jest to prima aprilis)od godziny 11:00 będzie przyjmował LEKARZ SPORTOWY na sali świetlicowej W GIMNAZJUM NR 1. Wymagane aktualne wyniki badań krwi, moczu i ekg.Koszt badania to 30 zł.

MChKK Chełmno

Znowu wygrana młodzika młodszego na wyjeździe!
Następne zwycięstwo na parkiecie rywala zanotowali młodzicy młodsi MChKK Chełmno.W bardzo dobrym stylu pokonali w Bydgoszczy tamtejsze Novum III. Zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone, a nasi chłopcy pokazali się przede wszystkim w ataku zdobywając aż 127 punktów! Warto dodać, że Hubert Lobermajer wyrównał rekord punktowy klubu(37) w tej kategorii wiekowej należący dotąd do Szymona Wiśniewskiego, a niewiele mniej zdobył sam Szymon Wiśniewski(33). Na wyróżnienie zasługuje Jakub Grzeszczak(16). Kacper Ball(9)oraz młodsi Kacper Rozmus (12) i Marcel Teodorowicz(8) oraz wracający po przerwie do drużyny Mikołaj Gąsior(8).Gratulujemy wygranej!

MKS Novum III Bydgoszcz - MChKK Chełmno

53 : 127

(14:23, 17:35, 8:35, 14:34)


Link do statystyk :
http://kpzkosz.com/mecz/46705/mks-novum-iii-bydgoszcz---mchkk-chelmno.html
MEDOS MChKK Chełmno drugi na turnieju w Prabutach.
Relacja wkrótce!
II ligowy turniej zuchów U11 za nami!
Pierwszy mecz, w drugim ligowym turnieju naszej najmłodszej drużyny rozgrywany w Toruniu, to była głównie okazja do pokazania się zawodników młodszych od rocznika 2006(czyli 2007,2008 i 2009 oraz 2011) i takich, którzy rozgrywali swoje pierwsze mecze w życiu. Na parkiecie pojawili się Aleksander Kwella, Wiktor Szepler(pierwsze swoje mecze), Kacper Wiśniewski, Karol Mikrut,Paweł Bałdzikowski oraz Emilio Szewczyk(najmłodszy zawodnik w lidze). Ale zanim to się stało, najpierw "zrobili" mecz szalejący na boisku Marcel Teodorowicz, Kacper Rozmus i Damian Kurowski wspierani przez Jędrka Sytę, Karola Depkę, Marcela Rosickiego i Jakuba Szczepańskiego. W tym meczu przewaga punktowa miała wagę drugorzędna, jednak chłopcy podeszli do niego bardzo ambicjonalnie i mocno walczyli szczególnie w obronie, kontrolując wynik od początku do końca spotkania pewnie ogrywając Twarde Pierniki I.

Twarde Pierniki 2007 Toruń - MChKK Chełmno

17 : 52

(5:18, 6:14, 0:4, 6:16)Drugi mecz to już zupełnie inna historia...Relacja wkrótce!
Wygrywamy w Bydgoszczy z Astorią w U13!
Mecz z gatunku "bez historii". Nasi zawodnicy można powiedzieć "prosto z busa" pewnie pokonali zespół gospodarzy. Cieszy nas przede wszystkim to, że poprawiamy z meczu na mecz naszą skuteczność w ataku oraz walkę na tablicach, szczególnie po stronie ataku co jest gwarantem ponowienia akcji. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który tylko w czwartej kwarcie nieco "zastygł" w obronie i pozwolił Astorii rzucić kilka oczek. Jednak wynik spotkania do końca był nie zagrożony i druga wygrana młodzika młodszego na wyjeździe stała się faktem.
Astoria Bydgoszcz - MChKK Chełmno
32 : 93
(7:21, 4:23, 10:30, 11:19)

Link do statystyk:
http://kpzkosz.com/mecz/46694/astoria-bydgoszcz---mchkk-chelmno.html
Pełna "rehabilitacja" seniorów MEDOS MChKK Chełmno w Łodzi!
Na ostatni mecz w sezonie w 3LM mężczyzn nasi zawodnicy pojechali w całkowicie okrojonym, do granic możliwości składzie(6 zawodników). To jednak wystarczyło, żeby na trudnym terenie podnieść się po niespodziewanej porażce w Inowrocławiu i pewnie odnieść 9 zwycięstwo w 10 meczach. Już w pierwszej kwarcie, za sprawą świetnie dysponowanych Kruszczyńskiego i Kołodki chełmnianie wyszli na 8 pkt prowadzenie. W drugiej kwarcie dołączył do zdobywania punków Belski co pozwoliło "odskoczyć" przeciwnikowi na 16 pkt.Dobrze pod deska radził sobie Łapiński. Trzecia kwarta to lekkie rozluźnienie w szeregach gości z Chełmna co pozwoliło zespołowi z Łodzi na grę kosz za kosz. Ta kwarta kończy się remisem 17:17. Czwarta kwarta to kontrolowanie wyniku przez nasz zespół i w konsekwencji kolejne pewne zwycięstwo! Teraz zawodników MEDOS MChKK Chełmno czekają przygotowania do turnieju półfinałowego o awans do II ligi, o który klub będzie aplikował na jego organizację do PZKOSZ w Warszawie!

WALCZYMY O AWANS!!!


ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MEDOS MChKK Chełmno

67 : 82

(16:24, 13:21, 17:17, 21:20)


Link do statystyk:

http://kpzkosz.com/mecz/46964/lks-szkola-gortata-lodz---medos-mchkk-chelmno.html
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Copyright © 2010

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

689,227 Unikalnych wizyt

Original DAJ Blue Theme by: Dustin Baccetti · Ported for PHP-Fusion v6 by: Fuzed Themes · Converted to PHP-Fusion v7 by Kenneth